PLIKI DO POBRANIA

Notka do prasy:

"WIRTUALNE BIEGANIE W SZCZECINIE

41. PKO Pólmaraton Szczecin – to jedna z najstarszych imprez w Polsce. Od 2015 roku, kiedy to ekipa Stowarzyszenia K2 Partners zajęła się organizacją, Półmaraton w Szczecinie rozwinął się na skalę rozpoznawalnego wydarzenia na tle dużych imprez biegowych w naszym kraju. W ubiegłym roku odbyła się jubileuszowa 40-sta edycja biegu z rekordową liczbą uczestników.

W tym roku po mimo zmiany formuły biegu na wirtualne bieganie 41. PKO Półmaraton Szczecin cieszy się dużym powodzeniem. Na liście startowej mamy już ponad 3000 uczestników i z każdym dniem ta liczba się powiększa. Wirtualna rywalizacja rozpoczęła się 1 sierpnia i potrwa do dnia, w którym miał się odbyć rzeczywisty start, czyli do 30 sierpnia.

Tegoroczna edycja daje możliwość „pokonania” dystansu półmaratonu osobom, które nigdy wcześniej nawet o tym nie myślały. Można to zrobić w maksymalnie 4 ratach, a za rok kto wie, może już całość 😊 Przez taką formułę chcemy zachęcić jak największą ilość ludzi do biegania i dać niepowtarzalną okazję do bycia dumnym członkiem biegowej społeczności z „półmaratonowym” medalem na szyi.

POBIEGNIJ RAZEM Z NAMI NA WŁASNYCH ZASADACH"