I punkt nawadniania – Ruchowa Akademia Zdrowia

Drodzy Biegacze, rozpoczynamy przedstawiania grup biegowych, które podjęły się trudnego i odpowiedzialnego zadania jakim jest obstawienie punktów nawadniania na trasie 39. PKO Półmaraton Szczecin.
Na I punkcie nawadniania będzie na Was czekać ekipa z Ruchowa Akademia Zdrowia. Jeśli ktoś jeszcze nie zna RAZowców – poniżej kilka słów o nich.
Ruchowa Akademia Zdrowia (RAZ Szczecin) to Stowarzyszenie, które powstało na bazie wieloletnich działań w zakresie upowszechniania aktywnego spędzania wolnego czasu. Zachęcamy do biegania, jako najprostszej formy ruchu, uczymy współzawodnictwa sportowego dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Prowadzimy cykliczne zajęcia ruchowe i sportowe w czasie wolnym pod okiem trenerów. Organizujemy wiele imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym, m.in. SANPROBI Maraton Szczeciński, SANPROBI Bieg Kobiet, RAZlove - Bieg Walentynkowy. 

www.raz.szczecin.pl

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, zwłaszcza, że jest to jeden z najtrudniejszych punktów, 3500 biegaczy przebiega tamtędy w dużej, zwartej grupie. Jest krótko – ale za to bardzo intensywnie.

 

I_punkt_RAZ