IV punkt nawadniania

IV punkt nawadniania to połączone siły parkrun Szczecin i Stowarzyszenie Progressum. Są z nami już 4 rok.
Biegi parkrun są zawsze bezpłatne i w pełni otwarte dla wszystkich chętnych. Absolutnie KAŻDY jest u nas mile widziany! Jeżeli jeszcze nie jesteś w stanie pokonać dystansu 5 km, możesz zacząć przygodę z parkrun od wolontariatu. U nas nikt nie jest ostatni - ponieważ zwykle mamy wolontariusza zamykającego stawkę, który zawsze pomoże i wesprze w razie potrzeby!
Weekend należy zawsze dobrze rozpocząć - najlepiej aktywnie, poprzez wspólne pokonanie pięciokilometrowej trasy parkrun, W Szczecinie, trasa biegu prowadzi malowniczymi, osłoniętymi drzewami terenami przy Kąpielisku Arkonka. Starujemy zawsze w sobotę o 9:00 rano przy parkingu Kąpieliska.
Spotkania parkrun to formuła biegania zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero zamierzają rozpocząć biegową przygodę. Bez ograniczenia wieku i umiejętności. Zachęcamy do udziału rodziców biegających z dziećmi, wózkami, jak również właścicieli z czworonożnymi przyjaciółmi! Trasę parkrun możesz pokonać biegiem, truchtem, spacerem - jak wolisz!
Stowarzyszenie Progressum, w swojej misji łączy i wspiera społeczności w działaniu i rozwoju. Swoją misję realizuje prze kreowanie, współtworzenie, generowanie wydarzeń o charakterze kulturalnym, sportowym i edukacyjnych łącząc działania często z akcją o wymiarze charytatywnym. Stowarzyszenie wizję swoją opiera również i stwarzanie okoliczności do współpracy organizacji pozarządowych, instytucji oraz klubów czy organizacji nie zrzeszonych formalnie.
IV_punkt_parkrun