Lista startowa dzieci w Biegu Pirata Golden Tulip Międzyzdroje

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji start godz. 16.00
numer startowy Nazwisko imię
1 Baednarek Nikola
2 Demucha Karol
3 Działak Hanna
4 Kieczka Natalia
5 Kozera Oliwia
6 Maćkowiak Kacper
7 Ostrowski Grzegorz
8 Pilarczyk Daniel
9 Romanowicz Wiktoria
10 Starzyk Tymon
11 Szala Bartłomiej
12 Szyszka Martyna
13 Warych Szymon
14 Wojtukiewicz Weronika
15 Worach Anna
K3 (dziewczynki rocznik 2014) start godz. 16.20
numer startowy Nazwisko imię
1 Andrych Natalia
2 Aszkiłowicz Maja
3 Bigus Basia
4 Bogacz Pola
5 Borodyn Hanna
6 Borysiuk Gabriela
7 Dupla Jaśmina
8 Gapińska Matylda
9 Gierba Gabriela
10 Głowacka Maria
11 Góralska Malwina
12 Hałas Hanna
13 Jaworska Maja
14 Jurczyńska Gabriela
15 Justyńska Mila
16 Kalita Kornelia
17 Kmiecik Milena
18 Kominek Hanna
19 Kowalska Joanna
20 Lesisz Karolina
21 Lewandowska Natalia
22 Łapa-Suska Klaudia
23 Majsakowska Hania
24 Martyniak Marcelina
25 Matwińska Zofia
26 Mróz Natalia
27 Partacz Helena
28 Pilip Helena
29 Postawa Tosia
30 Schultz Laura
31 Słotwińska Maja
32 Słotwińska Anastazja
33 Swietochowska Nadia
34 Szyndlarewicz Aleksandra
35 Wierzbicka Paulina
M3 (chłopcy rocznik 2014) start godz. 16.25
numer startowy Nazwisko imię
1 Bartosiewicz Artur
2 Bartosz Kacper
3 Bielan Jakub
4 Blok Jan
5 Boniecki Dawid
6 Budzyński Mikołaj
7 Chlasta Piotr
8 Frontczak Piotruś
9 Gierłowski Oskar
10 Grzegorczyk Stanisław
11 Jóźwik Kajetan
12 Kałwa Jakub
13 Kantor Jakub
14 Kiraga Borys
15 Kornaus Filip
16 Mazurez-Teran Aleksander
17 Miszewski Robert
18 Nowak Emil
19 Olejniczak Gabriel
20 Osiadacz Antek
21 Panasiuk Paweł
22 Poncyliusz Adam
23 Prokopiuk Maksymilian
24 Rumiński Tymon
25 Rydz Mateusz
26 Sempik Kajetan
27 Siedlecki Aleksander
28 Skałecki Staś
29 Sójka Damian
30 Stachecki Stanisław
31 Szczygielski Jakub
32 Wartalski Aleksander
33 Węgierek Maksiu
34 Wlekliński Leon
35 Wojdak Franciszek
36 Zamożny Julek
K4 (dziewczynki rocznik 2013) start godz. 16.30
numer startowy Nazwisko imię
1 Anyszewska Julianana
2 Bajuk Sara
3 Barańska Nadia
4 Bartosz Agata
5 Borowska Aleksandra
6 Chlebek Antonina
7 Frąckowiak Maria
8 Giermakowska Lena
9 Kowalska Wiktoria
10 Kowalski Natan
11 Ksycka Jadwiga
12 Kujawa Zuzanna
13 Kuriata Antonina
14 Licznerska Urszula
15 Lisowska Lena
16 Lokocz Emilia
17 Meller Liliana
18 Servadio Maja
19 Sladkova Violetta
20 Soroka Michalina
21 Studniarek Kornelia
22 Szewczyk Maja
23 Świst Blanka
24 Urbanik Aleksandra
25 Wajs Alicja
26 Wrześniewska Antonina
27 Wypych Hanna
28 Żak Karolina
M4 (chłopcy rocznik 2013) start godz. 16.35
numer startowy Nazwisko imię
1 Adam Albert
2 Baumgart Tymon
3 Dupla Kornel
4 Durda Kacper
5 Fiedziuszko Jaśko Robert
6 Freus Szymon
7 Giermakowski Bartłomiej
8 Jakubowski Miron
9 Jaroszewski Igor
10 Jendrzejczyk Hubert
11 Kowalak Bartłomiej
12 Kowalczyk Michał
13 Kowalski Oskar
14 Kwaśniewski Damian
15 Łysakowski Julian
16 Mackiewicz Filip
17 Maliszewski Maciej
18 Mielniczuk Michał
19 Osiński Wojciech
20 Patalas Igor
21 Pawelec Borys
22 Piechocki Szymon
23 Pociecha Dominik
24 Przybycinski Leon
25 Przybysz Radosław
26 Sowiński Piotr
27 Szulc Szymon
28 Ślusarczyk Jan
29 Tuszkiewicz Marcel
30 Wasil Jan
31 Wegner Stanisław
32 Wirtek Mateusz
33 Wojda Kaspian
34 Zawada Szymon
35 Zieliński Miłosz
K5 (dziewczynki rocznik 2012) start godz. 16.40
numer startowy Nazwisko imię
1 Abouqora Leyla
2 Andryszczuk Magdalena
3 Antkiewicz Natalia
4 Barbaszynska Hania
5 Bartosiewicz Wiktoria
6 Boniecka Laura
7 Butryn Wiktoria
8 Ceran Pola
9 Czyż Maja
10 Duda Martyna
11 Gabińska Nina
12 Główczyńska Ewa
13 Gonet Jaśmina
14 Grabicka Alicja
15 Graczykowska Hanna
16 Jedyńska Hanna
17 Kantor Hanna
18 Karwowska Kornelia
19 Kędzielewska Lena
20 Koczorowska Helena
21 Konarska Emilia
22 Kordaszewska Antonina
23 Kowalska Alicja
24 Kozieł Adrianna
25 Lerczak Zuzanna
26 Lewandowska Hania
27 Łuc Antonina
28 Łukiewicz Natalia
29 Maciołek Marysia
30 Milanowicz Ania
31 Morawiak Maja
32 Mordak Hanna
33 Neryng Wiktoria
34 Rojewska Julia
35 Rosik Julia
36 Rostrygin Wiktoria
37 Rudnicka Natalia
38 Rutkowska Emilia
39 Rządkowska Łucja
40 Sańka Grażyna
41 Seweryn Natalia
42 Szczęsna Jaśmina
43 Szczygielska Maja
44 Szotkowska Ewa
45 Szotkowska Paulina
46 Tabęcka Nikola
47 Tokarczyk Lena
48 Waldera Gabriela
49 Wiktorska Pola
50 Witan Sandra
51 Witkowska Maja
52 Woźniak Karolina
53 Wójcik Laura
54 Zaród Zuzia
55 Zaworska Aleksandra
56 Zdanowska Maja
57 Żwirko Julia
M5 (chłopcy rocznik 2012) start godz. 16.50
numer startowy Nazwisko imię
1 Bińkowski Błażej
2 Budych Jerzy
3 Ciszewski Antoni
4 Czaplicki Kacper
5 Drzewiecki Tomasz
6 Dul Błażej
7 Dul Olivier
8 Frąckowiak Piotr
9 Gapiński Tymoteusz
10 Gawora Antoni
11 Gryz Gabryś
12 Gugałka Jakub
13 Jakobsson Max
14 Koch Ignacy
15 Kowalski Jan
16 Krawiec Stefan
17 Kucharzewski Rafał
18 Leimann Mikołaj
19 Ławrynowicz Kornel
20 Łowicki Wojciech
21 Maciołek Mikołaj
22 Maćkowiak Aleksander
23 Makowski Jakub
24 Martyniak Mateusz
25 Orszulak Filip
26 Purzycki Jakub
27 Rafalski Adam
28 Rydzewski Mateusz
29 Rydzewski Bruno
30 Rzędzicki Beniamin
31 Sikorski Natan
32 Siwy Franciszek
33 Tanaś Mateusz
34 Wiecha Kacper
35 Wodzyński Szymon
36 Zieliński Wojciech
K6 (dziewczynki rocznik 2011) start godz. 16.55
numer startowy Nazwisko imię
1 Adamczyk Weronika
2 Aszkiłowicz Lenka
3 Bieńkowska Anna
4 Bikowska Dominika
5 Bogdanowicz Amelia
6 Borowska Anna
7 Chmiel Julianna
8 Chomont Antonina
9 Chomont Kornelia
10 Czeszyk Karolina
11 Frontczak Ela
12 Janik Małgosia
13 Janus Gabi
14 Jaśków Natalia
15 Keelmann Carmen
16 Kołodziejska Wiktoria
17 Kozłowska Emilia
18 Krawiec Zuzanna
19 Kujawa Liliana
20 Kupczyk Oksana
21 Lewandowska Arianna
22 Lis Marta
23 Lokocz Wiktoria
24 Łocman Joanna
25 Majewska Aleksandra
26 Małkowska Laura
27 Obielak Lidia
28 Opaluch Zuzanna
29 Pawłaszek Katarzyna
30 Pilip Kornelia
31 Ponder Lidia
32 Radożycka Nina
33 Reczko Katarzyna
34 Rumińska Pola
35 Rut Aleksandra
36 Rydzewska Natalia
37 Stopa Alicja
38 Stopa Barbara
39 Szakalińska Maja
40 Ślusarczyk Hanna
41 Tarkowska Maja
42 Tietz Maja
43 Wasil Aleksandra
44 Wiśniewska Ola
45 Wolna Amelia
46 Zygmunt Daria
47 Żuk Antonia
M6 (chłopcy rocznik 2011) start godz. 17.00
numer startowy Nazwisko imię
1 Budzyński Borys
2 Chudzia Jakub
3 Cukrowski Wiktor
4 Czapiewski Antoni
5 Gajowiecki Wojciech
6 Gierba Piotr
7 Giergielewicz Krzysztof
8 Grugel Filip
9 Grużewski Jakub
10 Hałas Szymon
11 Jakubowski Tymon
12 Jedynak Olaf
13 Komsta Kacper
14 Kowalik Leon
15 Kowalski Wojtek
16 Kowalski Kacper
17 Król Dawid
18 Krupa Karol
19 Krysiński Jakub
20 Kubiak Maciej
21 Kurkowski Bartłomiej
22 Kuzalski Mikołaj
23 Kwaśniewski Adrian
24 Leśkiw Igor
25 Machowski Ignacy Tulga
26 Małecki Kamil
27 Mazur Tymon
28 Nowacki Piotr
29 Nowak Tymon
30 Olejniczak Filip
31 Przybysz Aleksander
32 Rapa Dominik
33 Rolbiecki Mikołaj
34 Schultz Jan
35 Siwicki Filip
36 Sokol Filip
37 Sowiński Oskar
38 Sporny Adaś
39 Stachów Kazimierz
40 Stefański Franciszek
41 Szota Artur
42 Ullrich Johannes
43 Wierzbicki Wojtek
44 Witkowski Kacper
45 Wojdak Mateusz
46 Załuski Kornel
47 Zamożny Olek
48 Żdżański Maksymilian
49 Żuk Szymon
K7 (dziewczynki rocznik 2010) start godz. 17.05
numer startowy Nazwisko imię
1 Andrych Martyna
2 Baumgart Julia
3 Białkowska Amelia
4 Butkiewicz Lila
5 Czekurlan Aleksandra
6 Dębowka Viktoria
7 Drgas Maria
8 Dul Zuzanna
9 Grzegorzczyk Helena
10 Karska Lena
11 Kędracka Zofia
12 Kowalska Amelia
13 Kozłowska Alicja
14 Kurtiak Amelia
15 Kwiatkowska Karolina
16 Łukaszczyk Lena
17 Majsakowska Weronika
18 Majzel Wiktoria
19 Makles Helena
20 Mazurek Marysia
21 Mazurkiewicz Zosia
22 Mikołajonek Hanna
23 Miler Nicole
24 Mizielinska Lenka
25 Mucha Marta
26 Neumann Helene
27 Pląsek Karolina
28 Rządkowska Maja
29 Solecka Emilia
30 Staszyk Vanessa
31 Tudruj Maja
32 Tuszkiewicz Hanna
33 Woźniak Dorota
34 Wypych Zuzanna
35 Yankovskaya Daria
36 Zabielska Wiktoria
37 Zielińska Małgorzata
38 Żwirko Natalia
M7 (chłopcy rocznik 2010) start godz. 17.10
numer startowy Nazwisko imię
1 Abouqora Anas
2 Barylski Michał
3 Bigus Michal
4 Blok Cezary
5 Bratowski Krzysztof
6 Czaplicki Oskar
7 Dudenko Fabian
8 Dźwigał Mikołaj
9 Gajzler Antoni
10 Gawora Stefan
11 Gołębiewski Maciej
12 Gozdyra Antek
13 Grabiński Oskar
14 Hajdukiewicz Mateusz
15 Herudziński Michał
16 Iglewski Dorian
17 Jarosz Oskar
18 Jastak Karol
19 Kasprzak Patryk
20 Kędracki Franciszek
21 Kirschkowski Niklas
22 Kondela Jeremi
23 Kornaus Tomasz
24 Koziak Aleksander
25 Król Tymon
26 Krysiak Janek
27 Kusowski Szymon
28 Kwasiborski Jan
29 Majewski Filip
30 Marmura Mariusz
31 Mazurek Aleksander
32 Milczarek Antoni
33 Mocny Daniel
34 Nowacki Bartosz
35 Nowakowicz Jan
36 Nowicki Jan
37 Ratajczyk Wojtek
38 Sieg Wojtek
39 Sobecki Mikołaj
40 Szymczak Marek
41 Ulawski Grzegorz
42 Węgierek Dominik
43 Wiecha Wiktor
44 Wiles Mateusz
45 Wlekliński Janek
46 Woźniak Konrad
47 Wyka Aleksander
48 Zaród Bartek
K8 (dziewczynki rocznik 2009) start godz. 17.15
numer startowy Nazwisko imię
1 Apostoluk Karina
2 Apostoluk Olga
3 Bartosiewicz Zuzanna
4 Borodyn Marcelina
5 Chojnowska Magdalena
6 Czepielewska Agata
7 Gabińska Natasza
8 Gajda Karolina
9 Gibuła-Niegrebecka Adrianna
10 Grabsztunowicz Lena
11 Hryniewiecka Alicja
12 Karaś Basia
13 Kniaź Alicja
14 Kochańska Blanka
15 Kordaszewska Amelia
16 Kosmalska Matylda
17 Kowalczyk Nela
18 Kozieł Amelia
19 Lesisz Aleksandra
20 Lewikowska Karolina
21 Modzelewska Laura
22 Mróz Patrycja
23 Niewadzik Aleksandra
24 Niewadzik Weronika
25 Nurnberg Emilia
26 Oleksiak Zuzanna
27 Reczko Gabriela
28 Rojek Alicja
29 Rożuk Zofia
30 Sapa Basia
31 Sapa Ula
32 Stachów Ryszard
33 Szota Zuzanna
34 Wegner Hanna
35 Witek Zuzanna
36 Wrześniewska Kornelia
37 Zurawska Aleksandra
M8 (chłopcy rocznik 2009) start godz. 17.20
numer startowy Nazwisko imię
1 Borkowicz Szymon
2 Grzechulski Oktawian
3 Janik Olek
4 Jedynak Ksawery
5 Kajtowski Witold
6 Kasprzak Patryk
7 Kowal Kryspin
8 Leśkiw Borys
9 Lipert Kuba
10 Łocman Konrad
11 Mruk Szymon
12 Olejnik Filip
13 Rachwalski Artur
14 Rogala Kajetan
15 Ryźlak Szymon
16 Stelnicki Filip
17 Świst Sylwester
18 Tokarczyk Igor
19 Wiąckiewicz Oliwier
20 Yankovskiy Maksim
21 Zygmunt Michał
K9 (dziewczynki rocznik 2008) start godz. 17.25
numer startowy Nazwisko imię
1 Antkiewicz Amelia
2 Bączyk Alicja
3 Bielecka Zuzanna
4 Butryn Zuzanna
5 Chomont Natalia
6 Giergielewicz Jagoda
7 Grzegorczyk Zofia
8 Jaśków Magdalena
9 Kiraga Roksana
10 Łuc Zuzanna
11 Masłowska Lena
12 Pacyna Wiktoria
13 Panasiuk Agnieszka
14 Przybylska Hanna
15 Sańka Weronika
16 Soroka Agata
17 Stefaniak Zuzanna
18 Szotkowska Julia
19 Szudera Julia
20 Wojtczak Martyna
21 Wójcik Karolina
22 Żdżańska Hanna
M9 (chłopcy rocznik 2008) start godz. 17.30
numer startowy Nazwisko imię
1 Barylski Jakub
2 Bekier Mateusz
3 Chłapowski Jan
4 Chruściński Mateusz
5 Chryciuk Igor
6 Dunaj Patryk
7 Franaszczyk Oskar
8 Gajowiecki Jan
9 Grabicki Michał
10 Gugałka Krzysztof
11 Jaguszewski Sebastian
12 Jania Jakub
13 Kania Adam
14 Kapłoń Piotr
15 Korpusiński Wiktor
16 Kucharski Antoni
17 Lazarowski Michał
18 Leśko Adam
19 Lewandowski Hubert
20 Łowicki Tomasz
21 Mackiewicz Jan
22 Małkowski Krystian
23 Masłowski Michał
24 Miłczak Aleksander
25 Morawiak Maksymilian
26 Mozer Kajetan
27 Przystupa Jakub
28 Rostrygin Wojtek
29 Rydzewski Kacper
30 Szczęsny Tymon
31 Tomczak Wiktor
32 Wilczynski Bartosz
33 Wolniak Michał
34 Zarobiak Adam
35 Zelek Sebastian
36 Zemlik Miłosz
37 Zyluk Adam
KM10 (dziewczynki i chłopcy rocznik 2007) start godz. 17.35
numer startowy Nazwisko imię
1 Andrzejak Alan
2 Bobowski Wojciech
3 Dudek Oliwia
4 Gałuszka Livia
5 Kasperczyk Natalia
6 Kizyma Mateusz
7 Lachowicz Weronika
8 Martys Iwona
9 Maryniak Przemysław
10 Mądrzyk Gabriela
11 Niezgoda Ignacy
12 Nurnberg Maksymilian
13 Pawłaszek Hanna
14 Piotrowska Zuzanna
15 Poncyliusz Wiktor
16 Przybycinska Kalina
17 Radożycki Maciej
18 Rokitnicka Marta
19 Rutkowski Kacper
20 Sałamaj Hanna
21 Samotyja Hubert
22 Sowińska Maja
23 Sporny Hubert
24 Sulej Julia
25 Szymkowiak Natalia
26 Waldera Maria
27 Wochowski Jędrzej
28 Wróblewski Jakub
29 Zatylna Kaja
30 Zawlik Magdalena
31 Zelek Damian
32 Zieliński Hubert
KM11 (dziewczynki i chłopcy rocznik 2006) start godz. 17.40
numer startowy Nazwisko imię
1 Butryn Kacper
2 Czapiewski Maksymilian
3 Franaszczyk Filip
4 Frąckowiak Igor
5 Herudziński Piotr
6 Hołody Marek
7 Kantor Wojciech
8 Kasperowicz Tadeusz
9 Kolendowicz Nadia
10 Konarska Aleksandra
11 Kowalak Jakub
12 Lewikowska Wiktoria
13 Lipert Hania
14 Lipertowicz Bartosz
15 Lipka Maksymilian
16 Maliszewska Wiktoria
17 Martys Magdalena
18 Sikorska Natalia
19 Sitek Jakub
20 Stylska Maria
21 Wilczynski Jakub
KM12 (dziewczynki i chłopcy rocznik 2005) start godz. 17.45 
numer startowy Nazwisko imię
1 Chomont Anna
2 Gajda Tomasz
3 Garbacz Jakub
4 Gniewosz Dominika
5 Gołaś Maria
6 Kowalski Hubert
7 Lisiński Oliwier
8 Liśkiewicz Urszula
9 Maryniak Tomasz
10 Matuszak Mateusz
11 Murawski Arkadiusz
12 Piotrowski Bartosz
13 Sieczkowski Krystian