STATUETKI I KSIĄŻECZKI ZA MIEJSCA 1 – 3 w Biegu Pirata

Dla dzieci biorących udział w Biegu Pirata (od fali 18 - dzieci biegnące bez rodziców) za zajęcie miejsc od 1 do 3 przygotowaliśmy statuetki i nagrody książkowe .
Autorką bajki Motylek Marcelek jest Kamila Wolska pozytywnie zakręcona miłośniczka wszelkich dobroczynnych aktywności. Wolontariuszka w obszarach kulturowych i sportowych. Wielokrotna wolontariuszka imprez organizowanych również przez nasze Stowarzyszenie. Pisarka, poetka i realizatorka wielu inicjatyw międzykulturowych oraz prospołecznych. Kreatorka i realizatorka swoich własnych projektów takich jak m.in. „Słowo w obrazie” czy „przeciwmobbing”.
Motylek Marcelek to bajka wpisująca się w kanon bajkoterapii. Książka to pierwszy krok w stronę samorozwoju Dziecka w towarzystwie Rodzica. Obrazuje, iż warto zaufać swojej intuicji i wierzyć w swoje możliwości. Podkreśla znaczenie pozytywnego myślenia oraz poczucia własnej wartości. Uczy akceptacji samego siebie i innych. Akcentując, iż mimo różnic zewnętrznych odczuwamy zazwyczaj bardzo podobnie. To pięknie ilustrowana opowieść, której treść pobudza wyobraźnię i fantazję nie tylko dzieci.
Serdecznie dziękujemy Kamili za przekazanie książeczek dla najszybszych, małych uczestników Biegu Pirata.
Więcej informacji o książce „Motylek Marcelek” na stronie:
http://www.serduszkoweopowiadanki.pl

 

MOTYLEK_FB