Jak pobrać VOUCHER?

Jak pobrać voucher do realizacji na inne biegi organizowane przez Stowarzyszeni K2 Partners:

Krok 1. Logowanie na konto zawodnika
Zalogować się na konto na platformie B4SPORTONLINE do profilu uczestnika (https://b4sportonline.pl/), a tam w zakładce „Moje wydarzenia” odnaleźć 41. PKO Półmaraton Szczecin i kliknąć „Rezygnuję”. Jeżeli uczestnik nie posiada jeszcze konta na platformie, należy odnaleźć e-mail z potwierdzeniem rejestracji na zawody, w którym znajduje link umożliwiający założenie konta.

Krok 2. Automatyczne generowanie vouchera
Voucher generuje się w momencie rezygnacji z wydarzenia. Uczestnik zostaje poinformowany o otrzymaniu vouchera oraz o jego wartości. Z systemu zostanie również wysyłamy email potwierdzający rezygnację i otrzymanie vouchera.

Krok 3. Sprawdzenie statusu przyznania vouchera na zawody sportowe
W profilu uczestnika została dodana nowa zakładka „Vouchery”, gdzie można sprawdzić ich dostępność, wartość oraz na jakich zawodach mogą zostać wykorzystane. Także tutaj jest podany KOD NA VOUCHER, który należy użyć przy rejestracji na kolejne zawody.

UWAGA! Jest możliwość przekazywania voucherów innym uczestnikom, zawodnik może również dokonać tej operacji w z zakładce „Vouchery”. W takim przypadku należy kliknąć przycisk „Przekaż Voucher”, a następnie podać ID konta uczestnika, któremu voucher ma zostać przekazany.